Przewodnik po bibliotece

Dowiedz się jak korzystać z opcji mojej biblioteki na stronie Henkla!

Przejrzyj specjalnie przygotowane grafiki, aby dowiedzieć się jakie treści możesz dodawać, jak wybierać ulubione i jakie dodatkowe opcje są możliwe w Twojej bibliotece.

A później stwórz swoją własną bibliotekę w henkel.pl dla siebie lub udostępnij ją znajomym!

JAKIE DOKUMENTY MOŻESZ DODAĆ I W JAKI SPOSÓB TO ZROBIĆ?Podczas przeglądania strony Henkla, użyj przycisk "Dodaj do mojej biblioteki", znajdującego się na górze strony. Możesz wtedy wybrać interesujące Cię aktualności, informacje prasowe, informacje dla rynku kapitałowego, informacje o markach lub oferty pracy, które znajdą się w Twojej bibliotece.

Podczas przeglądania strony Henkla, użyj przycisk "Dodaj do mojej biblioteki", znajdującego się na górze strony. Możesz wtedy wybrać interesujące Cię aktualności, informacje prasowe, informacje dla rynku kapitałowego, informacje o markach lub oferty pracy, które znajdą się w Twojej bibliotece.Aby dodać pojedynczy plik, grafikę, film lub kontakt do Twojej biblioteki, wybierz przycisk "Dodaj do mojej biblioteki" znajdujący się obok wybranego elementu.

Aby dodać pojedynczy plik, grafikę, film lub kontakt do Twojej biblioteki, wybierz przycisk "Dodaj do mojej biblioteki" znajdujący się obok wybranego elementu.Po dodaniu stron lub wybranych elementów do Twojej biblioteki, otrzymasz potwierdzenie o pomyślnym dodaniu dokumentów.

Po dodaniu stron lub wybranych elementów do Twojej biblioteki, otrzymasz potwierdzenie o pomyślnym dodaniu dokumentów.

CO MOŻESZ ZROBIĆ NA STRONIE MOJEJ BIBLIOTEKI?Wybierz "Opcje", aby sortować, ściągnąć lub usunąć wybrane elementy.

Wybierz "Opcje", aby sortować, ściągnąć lub usunąć wybrane elementy.Wybierz "Przenieś", aby ustawić wybrane elementy w pożądanej kolejności.

Wybierz "Przenieś", aby ustawić wybrane elementy w pożądanej kolejności.Przycisk "Pobierz wszystko" pozwala na ściągnięcie wszystkich elementów z wybranej sekcji za pomocą jednego kliknięcia.

Przycisk "Pobierz wszystko" pozwala na ściągnięcie wszystkich elementów z wybranej sekcji za pomocą jednego kliknięcia.Aby usunąć wybrany element, kliknij przycisk "Usuń".

Aby usunąć wybrany element, kliknij przycisk "Usuń".Chcesz udostępnić swoją bibliotekę partnerom biznesowym, kolegom z pracy lub przyjaciołom? Kliknij przycisk "Utwórz link" , aby wysłać link do strony przez e-mail.

Chcesz udostępnić swoją bibliotekę partnerom biznesowym, kolegom z pracy lub przyjaciołom? Kliknij przycisk "Utwórz link" , aby wysłać link do strony przez e-mail.